Menu
CARRITO
No products in the cart.
0 sztuk
0,00 zł
Wysyłka Razem 0,00 zł
Poprzedni
Następny

Pasek do zegarka Casio Model 311A2

Referencia CR0311A2 Kategoria Do Casio W magazynie 4 Przedmioty
29,00 zł
Brutto
Share on

Correa de reloj Diloy modelo 311A2 fabricada en PU, hebilla de plástico. Medida 16mm. Compatible con relojes Casio W90, W91 y otros.

Specifications

Klamerka Nylon
Wykończenie 16mm
Terminal Especial
Origen Hiszpania
Bullet1 KOMPATYBILNY z Casio W-90 W-91 Ref 311A2
Bullet2 ✅【MATERIAŁY PASKA】- Wykonany z tego samego materiału, co pasek, na którym pierwotnie nosił Twój zegarek: żywica poliuretanowa. Wysoka odporność, odporna na wodę i pot. Bardzo wytrzymała plastikowa klamra z metalowym sworzniem
Bullet3 ✅【ZASTOSOWANIE】- Lekki, elastyczny i wytrzymały. Nie powodują alergii. Bardzo odporny na wodę i pot. Zaleca się przepłukanie paska słodką wodą, zwłaszcza po kontakcie z wodą morską.
Bullet5 🇵🇱【Europejski design i tradycja】- Zaprojketowany i wykonany w Hiszpanii przez Diloy – ekspertów od pasków do zegarków od 1960 roku. Produkt łączący rzemiosło, styl i jakość. Odmień swój zegarek eleganckim, ponadczasowym dodatkiem.