Correas de reloj Diloy
Categoría:
5
Bransolety

Bransolety do zegarków

Bransolety do zegarków, metalowe paski do zegarków, bransolety rozciągane.

Bransoletki do zegarków. Wszystkie nasze modele bransolet wykonane są z całkowicie antyalergicznej stali 304L. Jest to ten sam materiał, z którego korzystają najwięksi producenci zegarków, zarówno do wyrobu kopert jak i bransolet. Oprócz naturalnego...

Bransolety do zegarków

Bransolety do zegarków, metalowe paski do zegarków, bransolety rozciągane.

Bransoletki do zegarków. Wszystkie nasze modele bransolet wykonane są z całkowicie antyalergicznej stali 304L. Jest to ten sam materiał, z którego korzystają najwięksi producenci zegarków, zarówno do wyrobu kopert jak i bransolet. Oprócz naturalnego koloru stali, dla naszych modeli dostępne są różne wersje powłoki powierzchniowej: złoto, różowe złoto, powierzchnia czerniona, uzyskiwanych za pomocą różnych technologii platerowania, od złocenia po PVD (IPG). 

W naszej kolekcji bransolety do zegarków dostępne są w rozmiarach od 12mm do 30mm.

W kolekcji Basic znajdziesz kultowe modele, których nie może zabraknąć w żadnym sklepie zegarmistrzowskim. Jeśli szukasz czegoś bardziej sportowego lub nieco droższego proponujemy naszą kolekcję bransolet z ogniwem półpełnym Imitación Solido. Dodatkowo, w naszej ofercie znalazły się elastyczne bransolety rozciągane, dla tych, którzy oczekują większego komfortu podczas zakładania i zdejmowania zegarka. Podążając za modą w stylu retro i vintage, stworzyliśmy kolekcję Mesh, znaną również jako "Milanaise", czylibransoleta mediolańska, a potocznie znaną jako bransoleta siatkowa. Wykonana jest ze splotu stalowego o średnicy 0,5 mm i 1 mm. W sekcji Zamienniki znajdziesz modele specjalnie dostosowane do znanych marek zegarków. Na zakończenie proponujemy Państwu naszą kolekcję zapięć do różnego rodzaju bransolet, w której można znaleźć najbardziej popularne modele i metody, za pomocą których można naprawić uszkodzoną bransoletę.

BRANSOLETY ROZCIĄGANE

Bransolety rozciągane / elastyczne do zegarków, ze stali 304L. Większość z nich posiada teleskopy ze sprężynami, dzięki czemu dostosowują się do różnych rozmiarów

Armys extensible

MESH

Słynny pasek mediolański, znany również jako bransoleta siatkowa. Wykonany ze splotu stalowego. Tutaj znajdziesz nasze modele wykonane z plecionki o średnicy 0,5 i 1 mm. Dostępne są różne rodzaje splotów i powłoki w kolorze naturalnym (stal), złota, różowego złota i czernione.

Jej początki sięgają produkcji zegarków kieszonkowych na łańcuszku z XIX wieku,  które wytwarzane były we włoskim Mediolanie. Tam opracowano tę technikę i stąd pochodzi nazwa. 

Milanesa para reloj

Bransolety

Armys Diloy

More

Bransolety There are 38 products.

per page
Showing 1 - 12 of 38 items
Showing 1 - 12 of 38 items