KOSZTY I TERMIN DOSTAWY

Wszystkie produkty oferowane na www.diloy.pl dostarczane są bezpośrednio z naszej siedziby, przy ul. Płockiej 169, we Włocławku. Zamówienia złożone online przygotowujemy do wysyłki w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu otrzymania zapłaty.

Zazwyczaj bywa tak, że jeśli złożysz zamówienie do godziny 12 to wyślemy je do Ciebie jeszcze tego samego dnia.

Oprócz potwierdzenia wygenerowanego drogą email, status każdego zamówienie dostępny będzie w zakładce "Moje zamówienia".

Wysyłka zamówienia potwierdzana jest dodatkowo powiadomieniem via email.

Korzystamy z usług wyłącznie dużych, sprawdzonych firm kurierskich, które gwarantują doręczenie paczki w ciągu 1-2 dni roboczych od nadania. W razie jakichkolwiek okoliczności losowych uniemożliwiających wysyłkę zamówień na bieżąco - umieścimy stosowny komunikat na stronie głównej sklepu.

Koszty wysyłki:
Paczkomaty InPost: 11,00 zł
Kurier DPD: 15,00 zł
Kurier DPD za pobraniem: 19,90 zł


Odbiór osobisty Włocławek, ul. Płocka 169: 0,00 zł

Dla zakupów na kwotę powyżej 250 zł – przesyłka jest dla Ciebie bezpłatna! (UWAGA: oferta dotyczy klientów detalicznych).

Jeśli po upływie 48h od potwierdzenia wysyłki - nadal nie otrzymałeś swojego zamówienia, powiadom nas mailowo lub telefonicznie: diloy_polska@lorikuan.com, kom.: 693 025 829

Pamiętaj, że jeśli doręczana paczka budzi Twoje wątpliwości, tj. wygląda na uszkodzoną lub otwartą - masz prawo sprawdzić zawartość w obecności kuriera lub odmówić jej przyjęcia. W razie wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości - koniecznie powiadom nas o zaistniałej sytuacji.

Zawsze działamy szybko i sprawnie, starając się wyjść na przeciw potrzebom klienta.

Dziękujemy za zaufanie.

DILOY Polska

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in