Do Casio

Paski do zegarków CASIO i podobnych

Zamienniki do CASIO są niezwykle istotnym elementem naszej oferty i zajmują ważne miejsce w linii produkcyjnej od początku działalności firmy. Byliśmy pierwszą firmą w Europie, która zaczęła produkować zamienniki do japońskich zegarków CASIO na poziomie nie odbiegającym od oryginału.

Minęły już dwie dekady, odkąd w naszym warsztacie powstał pierwszy wykrojnik do zamiennika dla Casio F18. Co ciekawe, wykonana wtedy formówka służy nadal, a produkowany w niej model 114F5 wciąż sprzedaje się bardzo dobrze. Sami często zadajemy sobie pytanie – jak to możliwe, skoro Casio od lat nie produkuje już zegarka F18. Prawdopodobnie część zegarmistrzów po prostu przyzwyczaiła się do tego wzoru, a ponieważ rozmiar paska to 18mm – z powodzeniem nadaje się do montowania w innych modelach, np. F91, czy nowszych i tak się z pewnością dzieje.

Jeśli jesteś profesjonalnym zegarmistrzem więcej niż 30 lat - z pewnością pamiętasz te charakterystyczne paski z logo żółwia na tylnej części. Były to pierwsze paski do zegarków Casio wykonane przez firmę Diloy.

Jeśli szukasz zamiennika paska do zegarka Casio, trafiłeś we właściwe miejsce. Obecnie mamy ponad 120 dostępnych wzorów zarówno do modeli, które moglibyśmy nazwać "retro", jak i do wspomnianego wyżej F18, popularnego kalkulatora Casio i całej rodziny CA50. Znajdziesz u nas również paski, które posłużą jako zamienniki do modeli takich jak G-Shock GA100, W96h, gama Bank Danych, Anadigics, niektórych modeli analogowych MQ jak Casio MQ24, i innych. Nie możemy powiedzieć, że do Casio mamy wszystko, ale możemy zapewnić, że znajdziesz u nas każdy najbardziej pożądany na rynku produkt, którego oczekują profesjonaliści.

 

Nasze paski wykonane są z żywicy poliuretanowej. Jest to ten sam rodzaj materiału, którego używa Casio i najlepsze marki zegarków cyfrowych. Nigdy nie używamy tanich materiałów, takich jak PCV. Nasze paski do zegarków znane są powszechnie jako paski kauczukowe.

Do wyrobu klamerek używamy materiałów o wysokiej odporności, takich jak Nylon i POM. W przeciwieństwie do azjatyckich producentów tanich pasków do zegarków, we wszystkich naszych modelach zawsze stosujemy teleskopy metalowe, tak aby zagwarantować wysoką trwałość pasków.

Szeroki zasięg eksportu naszych produktów potwierdza naszą jakość. Kolekcja pasków do zegarków Casio marki Diloy jest dostępna na ponad 40 rynkach. Począwszy od rynków tak konkurencyjnych jak ten w Ameryce Łacińskiej, po tak wymagające jak rynek Niemiecki czy ten w USA.

W ramach rozwoju naszej kolekcji, co roku wprowadzamy na rynek od 4 do 8 nowych modeli. Obecnie pracujemy nad aktualizacją informacji na temat kompatybilności naszych pasków, tworząc listę porównawczą między produktami Casio i odpowiedzią na nie w postaci naszych wyrobów. Pracujemy również nad instrukcją dotyczącą zasad użytkowania tego rodzaju pasków, ale już teraz chcielibyśmy zaznaczyć najważniejszą zasadę: Woda morska znacząco szkodzi paskom wykonanym z żywicy poliuretanowej. Jeśli więc kąpiesz się w morzu z założonym zegarkiem Casio, upewnij się, że po wyjściu z wody porządnie opłuczesz pasek w słodkiej wodzie. Pozwoli Ci to dłużej się z niego cieszyć.

 

Jeśli nie możesz znaleźć paska, którego poszukujesz dla swojego Casio, skontaktuj się z nami, a my zastanowimy się jak możemy Ci pomóc.

Możesz również poszukać pasków wykonanych z innych materiałów.

Nowe modele każdego roku.

 

Jeśli nie możesz znaleźć paska, którego poszukujesz dla swojego Casio, skontaktuj się z nami, a my zastanowimy się jak Ci pomóc.

Read moreShow less
Pokazano 1-8 z 118 pozycji

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in