Correas de reloj Diloy
Categoría:
5
Essential

Skórzane paski do zegarków w dobrej cenie

Tutaj znajdziesz nasze paski do zegarków w niskich cenach wykonane z naturalnej skóry krowiej.

Oferujemy szeroki wybór modeli, dostępnych w 19 kolorach i rozmiarach od 8mm do 40mm. Są to zarówno gładkie paski do zegarków skórzane, paski z fakturą stylizowaną na skórę byka lub imitacje skóry krokodyla. Pa...

Skórzane paski do zegarków w dobrej cenie

Tutaj znajdziesz nasze paski do zegarków w niskich cenach wykonane z naturalnej skóry krowiej.

Oferujemy szeroki wybór modeli, dostępnych w 19 kolorach i rozmiarach od 8mm do 40mm. Są to zarówno gładkie paski do zegarków skórzane, paski z fakturą stylizowaną na skórę byka lub imitacje skóry krokodyla. Pamiętaj, że w każdym przypadku masz do czynienia ze skórą krowią, garbowaną specjalnie do produkcji pasków.

Podczas gdy inne marki używają materiałów syntetycznych o bardzo kreatywnych nazwach, takich jak "skóra ekologiczna", lub używają określeń w innych językach, takich jak "Bufalo grain", my używamy tylko autentycznej skóry krowiej. Warto zwrócić uwagę, że do klamry każdego z naszych pasków dołączamy małą próbkę rodzaju skóry, z której zostały wykonane.

Standardowo, wszystkie wykorzystywane przez nas klamry są antyalergiczne.

Jeśli poszukujesz paska skórzanego w dobrej cenie, ale dostępnego w większej gamie kolorów i ozdobników niż linia Essential z pewnością spełnia wszystkie te wymogi, zachowując jednocześnie atrakcyjną cenę. Znajdziesz w tej grupie wiele naszych długoletnich bestsellerów, wzorów które stały się  „okrętami flagowymi” marki DILOY i stanowią esencję założenia: „dobra jakość w przystępnej cenie”.

More

Essential There are 11 products.

Showing 1 - 11 of 11 items
Showing 1 - 11 of 11 items