Paski do zegarkow skorzane z grawerem krokodyla 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm. Ref. P209
-
Pasek wykonany z włoskiej skóry krowiej, grawerowany na styl krokodyla.
-
Klamra ze stali nierdzewnej, antyalergiczna.
-
Pasek bez pogrubień, z przeszyciem.
-
Pasek rekomendowany do zegarka klasycznego.
Pasek do zegarków wykonany z włoskiej skóry krowiej, grawerowany na styl krokodyla.
Tworzywa
Do produkcji tego paska zastosowaliśmy skórę cielęcą, z włoskich garbarni, grawerowaną na wzór łuski krokodyla. Na przestrzeni lat testowaliśmy gatunki skór o różnym pochodzeniu. W efekcie, wróciliśmy do oryginalnych skór włoskich, które jako jedyne pozwalają uzyskać tak atrakcyjny kontrast koloru, dzięki czemu nasze imitacje skóry krokodyla są unikatowe na całym rynku.
Materiał użyty do produkcji tego pasek do zegarka skórzany to mikrofibra, szczególnie przyjazna i neutralna w kontakcie ze skórą użytkownika. Z reguły mikrowłókna są bardzo trwałe, wygodne w noszeniu, nie uczulają a jednocześnie nie wchłaniają potu, dzięki czemu produkt nie nabiera nieprzyjemnego zapachu. p>
Klamerci
Do produkcji klamr firmy Diloy zastosowano wyłącznie stal nierdzewną, spełniające europejskie normy. Staramy się dobierać klamerki zgodnie ze stylizacją danego modelu paska, w zależności czy jest to wzór bardziej sportowy, czy też klasyczny, vintage, etc. Jeśli uznasz, że twój zegarek lub pasek wymaga innej klamry niż klasyczna odwiedź dział klamerki w naszym sklepie online.
Pozostałe szczegóły
Pasek skórzany do zegarka z cienką kopertą, bez wypukleń, o niewielkiej grubości (sprawdź kartę produktu dostępną wyżej).
Pasek wykańczany metodą półobrotu. W skrócie, technologia ta polega na zmniejszeniu grubości skóry na krawędziach do rozmiaru 0,8mm, następnie nałożenia kleju i zawinięcia do wewnątrz, w kierunku spodu paska. W tym procesie używamy maszyn oraz matrycy specjalnie zaadaptowanej dla naszej linii produkcyjnej, dzięki czemu uzyskujemy wyrób najwyższej jakości.
Wszystkie szlufki mocujące w naszych paskach wykonane są z tego samego gatunku skóry co pasek. Jedna z nich jest zawsze ruchoma, druga wszyta na stałe. Ruchoma szlufka wzmocniona jest specjalnym szyciem po wewnętrznej stronie. Zdarza się, że szlufka wydaje się mieć inny odcień koloru niż pasek, wynika to z nacisku jakiemu podczas szycia zostaje poddany ten niewielki fragment skóry. Można przekonać się o tym samemu, biorąc jakikolwiek wyrób skórzany i zginając go na pół – w miejscu zgięcia skóra będzie jaśniejsza, dokładnie tak jak przypadku szlufki. Generalnie, kolor każdej skóry z biegiem czasu zmienia się na ciemniejszy i jest to zjawisko normalne.
Wzmocnienia
Produkowane przez nas paski do zegarkow Diloy posiadają wzmocnienia w najbardziej wrażliwych miejscach. Dotyczy to zarówno punktu, gdzie wchodzi teleskop (mocowanie paska do koperty zegarka) jak i mocowania szlufki czy klamry zapinającej. Do naszej technologii wprowadziliśmy cienką, nylonową nić o wysokiej wytrzymałości. Włókno nylonowe doskonale integruje się z wnętrzem skóry i zapobiega łatwemu rozrywaniu się tam, gdzie jest najcieńsza i uformowana w szczególny sposób, np. miejsce mocowanie teleskopu.
W ten sam sposób wzmacniane są szlufki, we wnętrzu których również dodajemy nylonową nić, tak aby zminimalizować ryzyko ich rozerwania w przypadku szarpnięcia lub gdy zahaczymy szlufką o jakiś przedmiot.
Są to detale, które jednak dają nam znaczną przewagę jakościową nad konkurencją i czynią paski Diloy jednymi z najlepszych jakościowo na rynku.
Porady
Staraj się zawsze unikać moczenia twojegopaska do zegarka tym bardziej pływania czy nurkowania z nim. W szczególny sposób zalecamy unikać kontaktu ze słoną wodą morską i chlorowaną, tj. w basenach.
Paski do zegarków są wyrobem zaprojektowanym do noszenia w ściśle określony sposób. Dzięki temu, same dopasowują się do kształtu nadgarstka, ale też nie można wyginać ich w przeciwną stronę.
Wiele barwników stosowanych w garbarniach to substancje łatwo rozpuszczalne w tłuszczach, dlatego radzimy zdecydowanie unikać kontaktu jakichkolwiek kremów, olejków czy balsamów z powierzchnią paska. Niestety, również krem pozostawiony na ciele, czy dłoni może z czasem przedostawać się na pasek i powodować utratę oryginalnego koloru. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku pigmentów czerwonych, bordowych i wykończonych matowo, bez połysku.
Nie jesteś przekonany do tego modelu? Nie ma problemu, mamy dużo więcej propozycji. Rzuć okiem na naszą kolekcję skórzane paski do zegarków.
Opis
- Powierzchnia
- Skóra krowia zdobiona na wzór łuski krokodyla
- Spód
- Mikrofibra
- Klamerka
- Stal
- Kolor klamry
- Stal stylizowana Vintage
- Kształt
- Gładki prosty
- Grubość
- 3mm.
- Długość wersji męskiej
- 115x75mm
- Długość wersji damskiej
- 105x65mm.
- Terminal
- Recto
- Origen
- Hiszpania
- Bullet1
- 📏【Wymiary i Kompatybilność】 - Rozmiar tego paska do zegarka ze skóry podawany jest w milimetrach (mm) i odpowiada szerokości w miejscu mocowania do zegarka. Kompatybilny z zegarkami z prostym mocowaniem, dostępny w standardowych rozmiarach na większość nadgarstków. Zawiera narzędzia do łatwego i szybkiego montażu. Jeśli potrzebujesz większego rozmiaru, odwiedź naszą sekcję specjalną na Amazon. Idealny, aby dodać elegancję i styl Twojemu zegarkowi.
- Bullet2
- ✅ 【MATERIAŁY】 - Ten skórzany pasek do zegarka wykonany jest ze skóry cielęcej z grawerem krokodyla. Dla maksymalnego komfortu do wyściółki używamy miękkiej skóry. Niektóre modele są wyposażone w wewnętrzną podkładkę do kształtowania paska. Klamra wykonana jest ze stali nierdzewnej, co zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych.
- Bullet3
- 💧【Zalecenia dotyczące Użytkowania】 - Ten pasek zamienny jest wygodny i hipoalergiczny dzięki naturalnym materiałom. Jako że wykonany jest z naturalnej skóry, nie zaleca się jego kontaktu z wodą. Unikaj perfum i kremów, aby zachować kolor i teksturę. Idealny do casualowego lub sportowego stylu, dodając unikalnego charakteru Twojemu zegarkow
- Bullet4
- ⌚【DIFFERENT FROM OTHERS】- A simple change of strap can completely change the look of your watch to the point of making it look like you're brand new. Do you want to steal everyone's attention? REFUSE to be one more, DARE and let your watch talk about you. Easily PERSONALIZE your watch by adding a touch of style with this leather watch strap. The crocodile-engraved leather straps combine with both classic and elegant watches as well as sporty ones.
- Bullet5
- 🇵🇱【Europejska Jakość od 1960 Roku】- Projektowane i produkowane w Hiszpanii, nasze paski do zegarków odzwierciedlają nasze doświadczenie zdobywane od lat 60. Ciesz się autentycznym europejskim produktem, który łączy tradycję i jakość, dostępny teraz na Amazon pod naszą zaufaną marką.
Specyficzne kody
- ean13
- 8447026025426
TODO CORRECTO